1. Parduotuvė įsipareigoja nurodyti pristatymo terminą prie kiekvienos prekės, jei prie prekės nėra nurodyta pristatymo termino, tuomet užsakymo terminas yra vykdomas iki 7-18 d. Tuo atveju jeigu yra nesklandumu su pristatymu, Parduotuvė įsipareigoja susisiekti su Klientu ir rasti geriausią sprendimą.

1.1 Prekės pristatomos per 7-18 dienų į artimiausią "Smartpost" paštomatą, priklauso nuo pasirinkto produkto. Atsiskaitymo puslapyje, galėsite tiksliai matyti siuntimo laiką.

  1. Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.
  2. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris atsiims prekes.
  3. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  4. Prekės, užsakytos Parduotuvėje, pristatomos šiuo būdu:

5.1. Prekės pristatomos į SMARTPOST paštomatą. Pristatymo kaina:  €3.99. 

5.2. Užsisakius prekių daugiau nei už €35 pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.

  1. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės, Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai Parduotuvę el.paštu info@originalu.lt

SVARBU! Siuntiniui atvykus į Smartpost paštomatą, Jūs būsite apie tai informuoti SMS žinute ir galėsite siuntą atsiimti jums patogiu metu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje!